امروزسه شنبه, 04 آبان 1395-- Tuesday Oct 25 2016

ساعت 20:53:42

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 11:23:50

خمینی شهر بر سکوی سوم والیبال نشسته بانوان استان
خمینی شهر بر سکوی سوم والیبال نشسته بانوان استان

مسابقات والیبال نشسته بانوان قهرمانی استان در شهر درچه به پایان رسید به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این دور از مسابقات تیم مبارکه قهرمان، کاشان نایب قهرمان و بانوان خمینی شهری به مقام سومی بسنده کردند.


براساس این گزارش، یازدهمین دوره مسابقات والیبال نشسته بانوان جانباز و معلول قهرمانی استان اصفهان باحضور 7تیم اصفهان، درچه، خمینی شهر، مبارکه، نجف آباد، آران و بیدگل و کاشان به میزبانی درچه به صورت دوره€Œای برگزار شد.

دوندگان نابینا و کم بینای خمینی شهر بر سکوهای اول و دوم
دوندگان نابینا و کم بینای خمینی شهر بر سکوهای اول و دوم

نابینایان و کم بینایان خمینی شهری در مسابقات کشوری دو و میدانی که در مشهد برگزار شد موفق به کسب دو مدال طلا و سه مدال نقره شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، راضیه محمودی در پرتاب وزنه بر سکوی اول ایستاد و محمد مشهدیان نیز در دوی چهارصد متر موفق به کسب مدال طلا شد. نیره صرامی و زهرا میرزایی نیز مقام نایب قهرمانی را در دوی صد متر از آن خود کردند و راضیه امیرخانی نیز مقام دوم پرتاب وزنه را به خود اختصاص داد. 

از مدال آوران جهانی ووشو تجلیل شد
در سالن جلسات فرمانداری
از مدال آوران جهانی ووشو تجلیل شد

آیین تجلیل از افتخار آفرینان جهانی ووشو در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، پس از اینکه زهرا کیانی با دو مدال طلا و یک مدال نقره، محمدعلی مجیری با یک مدال طلا و یک مدال برنز و فاطمه جزینی با یک مدال نقره و دو مدال برنز از مسابقات ووشوی قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان که در بلغارستان برگزار شد به کشور بازگشتند، در فرمانداری مورد تقدیر قرار گرفتند.


فرماندار در این آیین از مربیان و خانواده های این مدال€Œآوران تشکر کرد و گفت: مسوولان استان و شهرستان وظیفه دارند حمایت های لازم را از قهرمانان ووشو به عمل آورند چراکه ووشوکاران علیرغم محدودیت€Œها موفق به کسب مدال های رنگارنگ بین€Œالمللی شدند. رضوانی افزود: از مسوولان اداره کل ورزش استان می€Œخواهیم برای حفظ جایگاه و ارتقای رشته ووشوی کشور امکانات بیشتری در اختیار این قهرمانان قرار دهند.


رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز گفت: قهرمانان و مدال€Œآوران شهرستان در این مسابقات نقش بسیار پررنگی داشتند. مرادیان افزود: در پایان این دوره از مسابقات تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران با درخشش ورزشکاران خمینی€Œشهری مقام دوم تیمی جهان را به دست آورد.


گفتنی است در مسابقات ووشوی قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان که از هشتم تا دوازدهم مهرماه در شهر بورگاس بلغارستان با حضور نمایندگان ۵۱ کشور جهان برگزار شد، ورزشکاران خمینی شهری موفق شدند ۸ مدال رنگارنگ کسب کنند. از شهرستان خمینی شهر ۹ ورزشکار در اردوی تیم ملی حضور داشتند که در آخرین انتخاب و اعزام به مسابقات جهانی ۳نفر حذف و از مجموع ۶نفر، ۳نفر موفق به کسب ۸ مدال شدند و زهرا کیانی ورزشکار خمینی€Œشهری با کسب دو مدال طلا و یک نقره پرافتخارترین ورزشکار کاروان تیم ملی لقب گرفت.

امیرحسین امینی قهرمان رقابتهای بوکس نونهالان کشور شد
امیرحسین امینی قهرمان رقابتهای بوکس نونهالان کشور شد

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت:سومین رقابتهای بوکس نونهالان کشور از یک شنبه یازدهم مهرماه با حضور 58 بوکسور از 28 استان به میزبانی شهر همدان و خانه بوکس این شهر برگزار شد که در این رقابتها امیرحسین امینی بوکسور خمینی شهری موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

مدال طلای مسابقات کشوری در دست کونگ فوکار خمینی شهری
مدال طلای مسابقات کشوری در دست کونگ فوکار خمینی شهری

میکاییل صادقی قهرمان مسابقات کشوری اوسیما در بخش اجرای فرم کونگ فو و در رده سنی جوانان شد. دبیر هیات کونگ فو ضمن اعلام این خبر به فرصت آنلاین گفت: این دوره از مسابقات 19شهریور ماه به میزبانی استان اصفهان برگزار شد. پریشانی افزود: میکاییل صادقی از باشگاه قدس و شالبند سبز از بین 85 شرکت کننده مدال طلا را از آن خود کرد.

وزنه برداران قدرتی خمینی شهر نایب قهرمان شدند
وزنه برداران قدرتی خمینی شهر نایب قهرمان شدند

تیم باشگاه قدرت خمینی شهر در مسابقات استانی پاورلفتینگ (وزنه برداری قدرتی) جام استاد عبدالرضا کریمی به مقام نایب قهرمانی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، صفرعلی پاکدل و علیرضا کرمی در رده پیشکسوتان به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند. در رده نوجوانان و در اوزان مختلف نیز محمدرضا رحیمی و علیرضا شفیعی صاحب مقام اول و علیرضا عابدی و علی درّی به مقام دوم دست یافتند. گفتنی است محمد نوروزی مربیگری این ورزشکاران را به عهده داشت.

خمینی شهری ها مدال آوران مسابقات جهانی ووشو
خمینی شهری ها مدال آوران مسابقات جهانی ووشو

زهرا کیانی، محمدعلی مجیری و فاطمه جزینی ووشوکاران خمینی شهری، فاتح مسابقات ووشو جهانی شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، نمایندگان ایران در سومین روز از رقابت های ووشوی قهرمانی بلغارستان موفق به کسب پنج مدال رنگارنگ در بخش تالو شدند.
این رقابت ها از پنج شنبه با حضور نمایندگان 51 کشور در شهر بورگاس بلغارستان آغاز و تا 21 مهر ماه ادامه خواهد داشت. در این رقابت ها زهرا کیانی ستاره تیم ایران بود که توانست به تنهایی یک مدال طلا و یک مدال نقره را برای تیم کشورمان به ارمغان آورد. محمدعلی مجیری دیگر ورزشکار طلایی ایران بود. فاطمه جزینی نیز به مدال برنز دست یافت.

زهرا کیانی

 

فاطمه جزینی

 

زهرا کیانی در فرم " چانگ چوان" با ارائه نمایشی تحسین برانگیز و با امتیاز 9.39 در بین 23 تالوکار به مقام نخست و طلا رسید و نمایندگان ژاپن و اندونزی مدال های نقره و برنز را دریافت کردند. کیانی در رده جوانان در فرم " جین شو" نیز با کسب امتیاز با کسب امتیاز 9.15 به مدال نقره دست یافت.
محمد علی مجیری نیز در فرم " نن دائو" رده سنی نوجوانان به رقابت با حریفان پرداخت و در نهایت با کسب امتیاز 8.93 بر سکوی نخست ایستاد و به مدال طلا دست یافت.
همچنین فاطمه جزینی در رده سنی نوجوانان و در فرم " چانگ چوان" در میان 26 شرکت کننده با امتیاز 8.76 پس از نمایندگان بلاروس و مالزی سوم شد و به مدال برنز رسید.

یک طلا، دو نقره و یک برنز سهم خمینی شهری ها
مسابقات تکواندوی بسیج استان برگزارشد
یک طلا، دو نقره و یک برنز سهم خمینی شهری ها

سعید حیدری مدال طلای مسابقات تکواندو بسیج استان را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین در این مسابقات که در سالن شهید قورچانی در رده سنی نوجوانان با حضور 154 شرکت کننده برگزار شدهمچنین علیرضا مهرابی و علی کیانی مدال نقره و فرزاد عموشاهی مدال برنز را کسب کردند.

صفحه 1 از 74